IDEAS DESIGN

Facebook

Registrace ►

Zapomenuté heslo ►

Přihlásit se přes Facebook

Nejčastější dotazy

Kdy začne grafik pracovat na mých návrzích?

Grafik začíná na zakázce pracovat po přijetí úhrady skicovného a kompletaci potřebných podkladů naším koordinátorem. O zahájení prací vás bude koordinátor informovat zpravidla e-mailem.

Co když si z prvotních návrhů loga nevyberu?

Spolupracujeme s talentovanými grafiky, kteří plně respektují specifika toho kterého zadání a tak se nestává, že by si zákazník z předložených návrhů nevybral. Pokud by se to přes všechno naše úsilí stalo, máte v zásadě dvě možnosti. Zakoupený balíček můžete upgradovat na nějaký s větším počtem prvotních návrhů a zkusit tak i práci jiných grafiků. Nebo můžete od objednávky bez jakýchkoliv sankcí odstoupit. V takovém případě bude vámi uhrazené skicovné použito na částečné pokrytí již vzniklých nákladů, přičemž vám nevzniknou žádné další závazky.

Co když vyčerpám objednaný počet revizí a přesto nebudu stále spokojen?

Každý balíček obsahuje přesně daný počet revizí (tedy kol připomínek a jejich zapracování). Pokud předplacený počet revizí vyčerpáte, můžete snadno objednat další. Cena nadlimitní revize činí 600 Kč (+ DPH). Pokud by taková situace nastala, systém vám možnost přikoupení revize automaticky nabídne.

V jakých datových formátech hotové logo dostanu?

Hotové logo budete mít k dispozici ve všech běžně užívaných datových formátech. Těmi jsou formáty vektorové – tzv. křivky (EPS, AI, PDF) používané pro tisk a bitmapové (JPG, PNG) používané na internetu. Výstupní formáty neobsahují žádné fonty. Jsou proto plně kompatibilní s jakoukoliv návaznou technologií a platformou.

Mohu objednat i redesign svého stávajícího loga?

Ano, cena i postup je zcela stejná, jako v případě nového loga. Stávající logo, které chcete modernizovat, nám pošlete v rámci zadání nejlépe spolu s komentářem požadavků úprav.

Kdo je držitelem práv užití navrženého loga?

Úhradou doplatku za návrh loga přecházejí veškerá práva užití loga na objednatele. Tomu rovněž zašleme licenční certifikát s výhradní, časově a geograficky neomezenou licencí.

Co je to přihláška ochranné známky?

Svoje logo můžete nechat registrovat Úřadem průmyslového vlastnictví jako ochrannou známku. Zajistíte si tak do budoucna, že na váš trh ve vašem oboru podnikání nevstoupí nikdo, kdo by mohl podobností názvu nebo grafickým provedením loga parazitovat na vaší značce. Zpracování přihlášky ochranné známky si můžete doobjednat k jakémukoliv balíčku návrhu loga jako doplňkovou službu. Zpracovanou přihlášku pak podáte Úřadu průmyslového vlastnictví. Součástí naší služby zpracování přihlášky není provádění rešerší či jiných služeb vykonávaných Úřadem průmyslového vlastnictví či patentními zástupci (pouze vám připravíme nezbytné formality pro podání přihlášky a sdělíme obvyklý postup při jejím podání).

 

Chcete se na něco zeptat? ►

Facebook

Youtube

Google

Košík