IDEAS DESIGN

Facebook

Registrace ►

Zapomenuté heslo ►

Přihlásit se přes Facebook

Nejčastější dotazy

Kdy začne grafik pracovat na mých návrzích?

Grafik začíná na zakázce pracovat po přijetí úhrady skicovného a kompletaci potřebných podkladů naším koordinátorem. O zahájení prací vás bude koordinátor informovat zpravidla e-mailem.

Co když si z prvotních grafických návrhů nevyberu?

Spolupracujeme s talentovanými grafiky, kteří plně respektují specifika toho kterého zadání a tak se nestává, že by si zákazník z předložených návrhů nevybral. Pokud by se to přes všechno naše úsilí stalo, máte v zásadě dvě možnosti. Zakoupený balíček můžete upgradovat na nějaký s větším počtem prvotních návrhů a zkusit tak i práci jiných grafiků. Nebo můžete od objednávky bez jakýchkoliv sankcí odstoupit. V takovém případě bude vámi uhrazené skicovné použito na částečné pokrytí již vzniklých nákladů, přičemž vám nevzniknou žádné další závazky.

Co když vyčerpám objednaný počet revizí a přesto nebudu stále spokojen?

Každý balíček obsahuje přesně daný počet revizí (tedy kol připomínek a jejich zapracování). Pokud předplacený počet revizí vyčerpáte, můžete snadno objednat další. Cena nadlimitní revize činí 600 Kč (+ DPH). Pokud by taková situace nastala, systém vám možnost přikoupení revize automaticky nabídne.

Objednám-li si například návrh grafiky na firemní auto, mohu si objednat jako doplňkovou službu i v tomto případě realizaci?

Ano, vždy si můžete k návrhům objednat i realizaci příslušné reklamy. Půjde-li o grafiku na auto, vypracujeme vám realizační rozpočet zahrnující jak výrobu polepů, tak jejich nalepení na vaše auto. Náš koordinátor se pak s vámi domluví na termínu a místě aplikace samolep, vy tam svoje auto přistavíte a my zajistíme jeho odborné polepení.

 

Chcete se na něco zeptat? ►

Facebook

Youtube

Google

Košík