IDEAS DESIGN

Facebook

Registrace ►

Zapomenuté heslo ►

Přihlásit se přes Facebook

Nejčastější dotazy

Kdy začne grafik pracovat na mých návrzích?

Grafik začíná na zakázce pracovat po přijetí úhrady skicovného a kompletaci potřebných podkladů naším koordinátorem. O zahájení prací vás bude koordinátor informovat zpravidla e-mailem.

Co když si z prvotních grafických návrhů nevyberu?

Spolupracujeme s talentovanými grafiky, kteří plně respektují specifika toho kterého zadání a tak se nestává, že by si zákazník z předložených návrhů nevybral. Pokud by se to přes všechno naše úsilí stalo, máte v zásadě dvě možnosti. Zakoupený balíček můžete upgradovat na nějaký s větším počtem prvotních návrhů a zkusit tak i práci jiných grafiků. Nebo můžete od objednávky bez jakýchkoliv sankcí odstoupit. V takovém případě bude vámi uhrazené skicovné použito na částečné pokrytí již vzniklých nákladů, přičemž vám nevzniknou žádné další závazky.

Co když vyčerpám objednaný počet revizí a přesto nebudu stále spokojen?

Každý balíček obsahuje přesně daný počet revizí (tedy kol připomínek a jejich zapracování). Pokud předplacený počet revizí vyčerpáte, můžete snadno objednat další. Cena nadlimitní revize činí 600 Kč (+ DPH). Pokud by taková situace nastala, systém vám možnost přikoupení revize automaticky nabídne.

Jaký je rozdíl mezi designem ve formátu PSD a designem v kódu (HTML + CSS)?

Grafika v PSD (Adobe Photoshop) je pouze statickým návrhem vzhledu jednotlivých typových stránek webu. Následně je třeba tuto grafiku převést do kódu HTML a CSS. Máte možnost objednat si design pouze v PSD s tím, že realizátor vašich internetových stránek následně zajistí převod do kódu sám, nebo si můžete objednat již hotový design v kódu, kdy obdržíte již nastylované stránky v HTML a CSS. Realizátor webu pak už pouze napojí navržený design na databáze.

Objednám-li si kompletní internetové stránky s redakčním systémem (administrační aplikací), mohu je hostovat na jakémkoliv serveru?

Bohužel ne, protože každá administrační aplikace vyžaduje určitou podporu serveru. Můžete využít cenově výhodného hostingu na našich serverech, což přináší mj. výhodu operativní technické podpory z naší strany i v budoucnu. Nebo vám předáme soupis technických požadavků na server spolu s kódem webu a vy si můžete zajistit hosting na jiném serveru, který splňuje předepsané požadavky.

 

Chcete se na něco zeptat? ►

Facebook

Youtube

Google

Košík