IDEAS DESIGN

Facebook

Registrace ►

Zapomenuté heslo ►

Přihlásit se přes Facebook

On-line logo manuál

Logo. Pro běžný tisk jej potřebujete v křivkách a barvách CMYK, pro internet v bitmapě a RGB, pro potisky předmětů v Pantone, pro výšivky na oděvy pak… Také se v tom někdy ztrácíte?

Nebylo by příjemné mít logo ve všech potřebných datových formátech a variantách provedení na jednom místě? Místě dostupném odkudkoliv a kdykoliv on-line?

Takové místo díky unikátní službě serveru www.ideas-design.cz můžete mít zcela zdarma. Jmenuje se On-line logo manuál.

Založit si on-line logo manuál je snadné a nic to nestojí. Sami si určíte adresu, na které bude ten váš vždy k dispozici ať už pro potřebu vlastní, nebo vašich dodavatelů a partnerů. Stačí jim poslat link a máte jistotu, že vaše logo bude vypadat vždy dobře a bude reprodukováno ve správných barvách. Svůj logo manuál si můžete případně umístit pomocí vygenerovaného kódu také přímo do vašich internetových stránek.

 

 

Jak na to?

Zaregistrujte se na webu www.ideas-design.cz (pomocí zadání e-mailu a hesla nebo tak, že snadno propojíte svůj účet s Facebookem).

Po přihlášení navštivte sekci “Můj on-line logo manuál” (menu nahoře).

Založte si svůj logo manuál. Když si nebudete vědět s něčím rady, využijte nápovědu, nebo nás kontaktujte. Pokud nemáte svoje logo v potřebných datových formátech, můžete si přímo zde objednat jeho rozpracování a kompletaci celého logo manuálu.

Zveřejněte na vašem webu link do svého on-line logo manuálu, nebo logo manuál umístěte přímo do svojí stránky. Link můžete rovněž kdykoliv posílat e-mailem těm, kteří potřebují pracovat s vaším logem.

Začněte zde

Ukázka on-line logo manuálu: Logo IDEAS

 

Chcete se na něco zeptat? ►

Facebook

Youtube

Google

Košík