IDEAS DESIGN

Facebook

Registrace ►

Zapomenuté heslo ►

Přihlásit se přes Facebook

On-line logo manuál

Logo. Pro běžný tisk jej potřebujete v křivkách a barvách CMYK, pro internet v bitmapě a RGB, pro potisky předmětů v Pantone, pro výšivky na oděvy pak… Také se v tom někdy ztrácíte?

Nebylo by příjemné mít logo ve všech potřebných datových formátech a variantách provedení na jednom místě? Místě dostupném odkudkoliv a kdykoliv on-line?

Takové místo díky unikátní službě serveru www.ideas-design.cz můžete mít zcela zdarma. Jmenuje se On-line logo manuál.

Založit si on-line logo manuál je snadné a nic to nestojí. Sami si určíte adresu, na které bude ten váš vždy k dispozici ať už pro potřebu vlastní, nebo vašich dodavatelů a partnerů. Stačí jim poslat link a máte jistotu, že vaše logo bude vypadat vždy dobře a bude reprodukováno ve správných barvách. Svůj logo manuál si můžete případně umístit pomocí vygenerovaného kódu také přímo do vašich internetových stránek.replica watches uk

 

 

Jak na to?

Zaregistrujte se na webu www.ideas-design.cz (pomocí zadání e-mailu a hesla nebo tak, že snadno propojíte svůj účet s Facebookem).

Po přihlášení navštivte sekci “Můj on-line logo manuál” (menu nahoře).

Založte si svůj logo manuál. Když si nebudete vědět s něčím rady, využijte nápovědu, nebo nás kontaktujte. Pokud nemáte svoje logo v potřebných datových formátech, můžete si přímo zde objednat jeho rozpracování a kompletaci celého logo manuálu.

Zveřejněte na vašem webu link do svého on-line logo manuálu, nebo logo manuál umístěte přímo do svojí stránky. Link můžete rovněž kdykoliv posílat e-mailem těm, kteří potřebují pracovat s vaším logem.

Začněte zde

Ukázka on-line logo manuálu: Logo IDEAS

 

Chcete se na něco zeptat? ►

Facebook

Youtube

Google

Košík