IDEAS DESIGN

Facebook

Registrace ►

Zapomenuté heslo ►

Přihlásit se přes Facebook

Postup

Zadávací formulář

Vyberte si balíček podle svých nároků a klikněte na tlačítko “Objednat”. Objeví se vám jednoduchý formulář, do kterého vyplňte svoje požadavky a představy. Chcete-li rovnou přiložit i podklady v externích souborech (například texty, obrázky apod.), můžete to udělat buď přímo v zadávacím formuláři, nebo kdykoliv po dokončení nákupu. Podklady můžete případně posílat i postupně.

Úhrada skicovného

Po dokončení nákupu budete vyzváni k úhradě takzvaného skicovného. Jedná se o částku pokrývající část nákladů souvisejících s přípravou výchozích návrhů. Uhradit ji můžete buď platební kartou anebo převodem z vašeho bankovního účtu. Doplatek ceny objednávky (tedy rozdíl mezi cenou objednaného návrhu a skicovným) uhradíte až po finálním dokončení díla. Nepodstupujete tedy vůbec žádné riziko. Práce na vaší zakázce započne přijetím úhrady skicovného, kdy vás bude e-mailem nebo telefonicky kontaktovat náš koordinátor, potvrdí vám objednávku a v případě potřeby se s vámi domluví, kdy a jakým způsobem dodáte chybějící podklady.

Předložení prvotních návrhů

Jakmile náš koordinátor zkompletuje zadání vaší zakázky, vybere z báze našich četných spolupracovníků designéry, případně animátory, kteří nejlépe odpovídají profilu vašich požadavků a oboru vaší činnosti. Máte tak jistotu, že se vaše zakázka dostane do těch správných rukou. Nejpozději do 5 pracovních dnů obdržíte e-mail s odkazem na vaši privátní stránku, které říkáme “Můj ateliér”. Tam budete mít připravený objednaný počet variant prvotních návrhů bannerů (podle typu objednaného balíčku). Můžete si z nich pohodlně vybírat a komentovat je.

Dopracování vybraného návrhu

Vaše připomínky zapracujeme a pošleme vám k připomínkování další revizi. V této fázi se již zpravidla pracuje pouze na jedné z prvotních variant a ta se upravuje do konečné podoby. Upravený návrh budete mít možnost znovu posoudit a komentovat na stránce “Můj ateliér”. Připomínky opět zapracujeme a tímto způsobem postupně vybraný návrh vyprecizujeme do konečné podoby. Ve svém virtuálním ateliéru kdykoliv přehledně uvidíte celý průběh vývoje. Jakmile budete spokojeni, kliknete na tlačítko “Konečné schválení” a máte hotovo.

Finalizace návrhu

Po vašem schválení konečné podoby návrhu budete vyzváni k úhradě doplatku. Po přijetí platby vám bude vystaven daňový doklad a zaslána finální data (v datových formátech podle typu banneru). Kdykoliv v průběhu realizace zakázky i po jejím dokončení máte možnost doobjednat doplňkové služby včetně rozměrových mutací banneru za zvýhodněnou cenu. Data vaší zakázky pečlivě archivujeme a tak máte možnost kdykoliv po jejím dokončení objednat na vaší stránce “Můj ateliér” její úpravu nebo návazné služby.

Nějaké nejasnosti?
Zkuste Nejčastější dotazy, nebo nám napište či zavolejte (tel.: 474 625 000).

 

Chcete se na něco zeptat? ►

Facebook

Youtube

Google

Košík