IDEAS DESIGN

Facebook

Registrace ►

Zapomenuté heslo ►

Přihlásit se přes Facebook

Postup

Zadávací formulář

Vyberte si balíček podle svých nároků a klikněte na tlačítko “Objednat”. Objeví se vám jednoduchý formulář, do kterého vyplňte svoje požadavky a představy.

Úhrada skicovného

Po dokončení nákupu budete vyzváni k úhradě takzvaného skicovného. Jedná se část konečné ceny balíčku pokrývající nutné náklady související s přípravou výchozích návrhů. Uhradit jej můžete buď platební kartou anebo převodem částky z vašeho bankovního účtu. Doplatek ceny objednávky (tedy rozdíl mezi cenou objednaného návrhu a skicovným) uhradíte až po finálním dokončení díla. Nepodstupujete tedy vůbec žádné riziko. Práce na vaší zakázce započne přijetím úhrady skicovného, kdy vás bude e-mailem nebo telefonicky kontaktovat náš koordinátor, potvrdí vám objednávku a v případě potřeby se vás zeptá na chybějící informace.

Předložení prvotních návrhů

Jakmile náš koordinátor zkompletuje zadání vaší zakázky, vybere z báze našich četných spolupracovníků grafiky, kteří nejlépe odpovídají profilu vašich požadavků a oboru vaší činnosti. Máte tak jistotu, že se vaše zakázka dostane do těch správných rukou. Pokud budete s prací vybraného grafika spokojeni, budou mu v budoucnu svěřovány i vaše další případné požadavky. Nejpozději do 5 pracovních dnů (v případě balíčku Express do 2 pracovních dnů) obdržíte e-mail s odkazem na vaši privátní stránku, které říkáme “Můj ateliér”. Tam budete mít připravený objednaný počet variant prvotních návrhů (podle typu objednaného balíčku). Můžete si z nich pohodlně vybírat a komentovat je. Svoji revizi návrhů nám snadno odešlete jedním kliknutím.

Dopracování vybraného návrhu

Vaše připomínky zapracujeme a pošleme vám k připomínkování další revizi. V této fázi se již obvykle pracuje pouze na jedné z prvotních variant a ta se upravuje do konečné podoby. Upravený návrh budete mít možnost znovu posoudit a komentovat na stránce “Můj ateliér”. Připomínky opět zapracujeme a tímto způsobem postupně vybraný návrh vyprecizujeme do konečné podoby. Ve svém virtuálním ateliéru kdykoliv přehledně uvidíte celý průběh vývoje. Jakmile budete spokojeni, kliknete na tlačítko “Konečné schválení” a máte hotovo.

Finalizace návrhu

Po vašem schválení konečné podoby návrhu budete vyzváni k úhradě doplatku. Po přijetí platby vám bude vystaven daňový doklad spolu s licenčním certifikátem a zaslány konečné verze návrhů v pěti běžně používaných datových formátech (EPS, AI, PDF, JPG a PNG). Kdykoliv v průběhu realizace zakázky i po jejím dokončení máte možnost k logu objednat doplňkové služby.

On-line logo manuál  – unikátní služba jako bonus!

Konečnou verzi logotypu umístíme do praktického on-line logo manuálu, odkud si můžete potřebné soubory kdykoliv stahovat. Nastane-li v budoucnu situace, že potřebujete svoje logo v nějakém specifickém formátu, máte jej vždy při ruce. Dokonce si můžete zvolit svůj link do tohoto logo manuálu a ten jednoduše posílat tomu, kdo o vaše logo požádá. Máte tak jistotu, že logo bude pro ten který účel ve správném formátu, aniž byste museli disponovat nějakými odbornými znalostmi a starali se o archivaci a distribuci jakýchkoliv souborů. Na stránce logo manuálu jsou popsány mj. i specifikace vašich barev, takže váš jednotný vizuální styl zůstane vždy zachován.

Nějaké nejasnosti?
Zkuste Nejčastější dotazy, nebo nám napište či zavolejte (tel.: 474 625 000).

 

Chcete se na něco zeptat? ►

Facebook

Youtube

Google

Košík