IDEAS DESIGN

Facebook

Registrace ►

Zapomenuté heslo ►

Přihlásit se přes Facebook

Postup

Zadávací formulář

Vyberte si balíček podle svých nároků a klikněte na tlačítko “Objednat”. Objeví se vám jednoduchý formulář, do kterého vyplňte svoje požadavky a představy. Snažte se popsat co nejpodrobněji, jakou by měl mít web strukturu. Chcete-li rovnou přiložit i podklady v externích souborech (například texty, obrázky apod.), můžete to udělat buď přímo v zadávacím formuláři, nebo kdykoliv po dokončení nákupu. Podklady můžete případně posílat i postupně.

Úhrada skicovného

Po dokončení nákupu budete vyzváni k úhradě takzvaného skicovného. Jedná se o částku pokrývající část nákladů souvisejících s přípravou výchozích návrhů. Uhradit ji můžete buď platební kartou anebo převodem z vašeho bankovního účtu. Doplatek ceny objednávky (tedy rozdíl mezi cenou objednaného návrhu a skicovným) uhradíte až po finálním dokončení díla. Nepodstupujete tedy vůbec žádné riziko. Práce na vaší zakázce započne přijetím úhrady skicovného, kdy vás bude e-mailem nebo telefonicky kontaktovat náš koordinátor, potvrdí vám objednávku a v případě potřeby se s vámi domluví, kdy a jakým způsobem dodáte chybějící podklady.

Předložení prvotních návrhů

Jakmile náš koordinátor zkompletuje zadání vaší zakázky, vybere z báze našich četných spolupracovníků webdesignéry, kteří nejlépe odpovídají profilu vašich požadavků a oboru vaší činnosti. Máte tak jistotu, že se vaše zakázka dostane do těch správných rukou. Nejpozději do 5 pracovních dnů obdržíte e-mail s odkazem na vaši privátní stránku, které říkáme “Můj ateliér”. Tam budete mít připravený objednaný počet variant prvotních návrhů (podle typu objednaného balíčku). Můžete si z nich pohodlně vybírat a komentovat je.

Dopracování vybraného návrhu

Vaše připomínky zapracujeme a pošleme vám k připomínkování další revizi. V této fázi se již pracuje pouze na jedné z prvotních variant a ta se upravuje do konečné podoby. Upravený návrh budete mít možnost znovu posoudit a komentovat na stránce “Můj ateliér”. Připomínky opět zapracujeme a tímto způsobem postupně vybraný návrh vyprecizujeme do konečné podoby. Ve svém virtuálním ateliéru kdykoliv přehledně uvidíte celý průběh vývoje. Jakmile budete spokojeni, kliknete na tlačítko “Konečné schválení” a máte hotovo.

Finalizace návrhu

Po vašem schválení konečné podoby návrhu budete vyzváni k úhradě doplatku. Po přijetí platby vám bude vystaven daňový doklad a zaslána finální data (v datových formátech podle typu objednaného balíčku). Kdykoliv v průběhu realizace zakázky i po jejím dokončení máte možnost doobjednat doplňkové služby. Data vaší zakázky pečlivě archivujeme a tak máte možnost kdykoliv po jejím dokončení objednat na vaší stránce “Můj ateliér” za výrazně zvýhodněnou cenu její úpravu nebo návazné služby.

Nějaké nejasnosti?
Zkuste Nejčastější dotazy, nebo nám napište či zavolejte (tel.: 474 625 000).

 

Chcete se na něco zeptat? ►

Facebook

Youtube

Google

Košík